Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen Şok Uygulamalar kapsamında önemli bir operasyon gerçekleştirildi. Operasyon sonucunda şüpheli olarak durdurulan S.G. ve M.M. isimli şahısların sorgularında çeşitli suçlardan arandıkları ortaya çıktı.
S.G. isimli şahsın, Bilişim Sistemleri Banka ve Kredi Kurumlarının Araç Olarak Kullanılması Suretiyle Dolandırıcılık suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunurken, M.M. isimli şahsın çeşitli suçlardan toplamda 36 yıl 5 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu tespit edildi. Bu doğrultuda, ekiplerimiz gerekli yasal işlemleri takiben şüpheli şahısları Keskin Ceza İnfaz Kurumuna teslim etti.
Emniyet Müdürlüğü, çalışmalarının azim ve kararlılıkla devam edeceğini belirterek kamuoyunu bilgilendirdi.