Eğitim-İş Kırıkkale Temsilciliği, 31 Mayıs 2024 Cuma günü saat 20:00'de Kırıkkale Öğretmenevi Mavi Salon'da üyelerine yönelik müzik dinletisi gecesi düzenliyor.
Eğitim-İş Kırıkkale İl Temsilcisi Saim Cengiz, bu özel etkinliğe tüm sendika üyelerini davet etti. Müzik dinletisi etkinliğinde, birbirinden değerli sanatçılar, unutulmaz eserlerini seslendirerek katılımcılara keyifli anlar yaşatacaklar.
Bu etkinlik, Eğitim-İş üyelerinin bir araya gelerek sosyal etkileşimde bulunmaları, birlikte keyifli vakit geçirmeleri ve güzel müzikler eşliğinde stres atma fırsatı bulmaları için bir fırsat olacak.
Eğitim-İş Kırıkkale Temsilciliği, üyelerine yönelik düzenlediği bu tür etkinliklerle birlik ve dayanışmayı pekiştirerek meslektaşları arasında iletişimi güçlendirmeyi amaçlıyor. Müzik dinletisi gecesi, sendika üyeleri için hoş bir mola olacak.