Kırıkkale Belediyesi, şehrin ulaşım ağını genişleterek vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri, şehrin çeşitli noktalarında yeni imar yolu açma çalışmalarını sürdürüyor.
İlk 5 aylık süre içinde Kırıkkale Belediyesi ekipleri tarafından toplamda 3.5 kilometrelik yol açma, tesviye ve üst malzeme serim çalışmaları gerçekleştirildi. Bu çalışmalarla birlikte, şehrin ulaşım ağının daha da genişletilmesi ve iyileştirilmesi hedeflenmektedir.
Kırıkkale Belediyesi'nin yaptığı bu çalışmalar, şehirde yaşayan vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve şehir içi ulaşımın daha etkin hale gelmesini sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Yol açma ve düzenleme çalışmalarıyla şehrin altyapısı güçlendirilirken, trafik akışının da daha düzenli ve güvenli bir şekilde sağlanması hedeflenmektedir.