AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısı'na Kırıkkale'den AK Parti Milletvekili Mustafa Kaplan, AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı, İl Genel Meclis Başkanı Hüseyin Ceylan, İl Kadın Kolları Başkanı Özden Temoçin ve İl Gençlik Kolları Başkanı Tuğrul Resul Sofuoğlu katıldı.
Toplantıya katılan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, "Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz" şeklinde konuştu.
Bu toplantı, partinin üst düzey yetkililerinin bir araya gelerek önemli konuları ele alması ve stratejilerin belirlenmesi için bir fırsat sundu. Kırıkkale'den katılan isimlerin de bu toplantıya aktif bir şekilde katılımı, ilin sorunlarının ve beklentilerinin doğrudan gündeme getirilmesine ve çözüm yollarının tartışılmasına olanak tanımış olabilir.