Kırıkkale Belediyesi yaz mevsimi ile birlikte mahalle ve caddelerin asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.
Çalışmaları bizzat Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal ve Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Eldemir yerinde takip etti.
Ekiplere başarılar diledi .Başkan Önal çalışmalar sırasında Mahalle halkıyla da görüş alışverişinde bulundu. Yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi .
Ahmet Önal yapılan hizmetler için şu açıklamada bulundu
"Karşıyaka Mahallesi'nde Fen işleri müdürlüğümüz tarafından devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledik.Hemşehrilerimizin daha rahat, konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım imkanı sağlayabilmeleri için Kırıkkale'mizin mahallerinin yollarını asfalt ile buluşturuyoruz."