Kırıkkale'de afet bölgesini gezen Milletvekili Mustafa Kaplan Aşağı Mahmutlar ve Yukarı Mahmutlar köylerinde incelemelerde bulundu .
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan mağdur üreticilerle sohbet etti. Sel felaketi hakkında bilgi aldı.
Milletvekili Mustafa Kaplan ile birlikte il genel meclis başkanı Hüseyin Ceylan da bölgede incelemelerde bulundu.
Kaplan "Sele maruz kalan Aşağı Mahmutlar ve Yukarı Mahmutlar köylerimizde incelemelerde bulunduk.Köylerimizin eksikleri ve ihtiyaçları ile ilgili muhtarımızdan bilgi alıp ilgililerle görüşmelerimizi gerçekleştirdik."dedi.
Kaplan konuşmasında "Devletimiz tüm imkanlarıyla vatandaşlarımızın yanında olduğunu tekraren belirtiyor, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."şeklinde konuştu.