Kamu'da 23.000Tl maaşlı personel alımı

Başvuru Son Tarihi: 14 Aralık 

Öngörülen Maaş Aralığı (Lise-önLisans-Lisans Yüksek lisans) 23 000TL

Evrak Gönderim Son Tarihi : Aralık ayı içinde adayların evrak gönderme sürecindedir.

Online Başvuru Adımları Nedir?

 1-Kendi Bulunduğunuz Şehri kontrol etmek için aşağıda bulunan Form öncelikle doldurulmalıdır.Size kısa Sms şeklinde uygun yada Red mesajı gelicektir.

2- Başvuru için 208 TL ön başvuru bedeli yatırılır. BASVURU ODEME LINKI ile yada sms E-Basvurdan gelecektir.RED OLAN ADAYLARIN HARÇLARI GERİ İADE EDİLECEKTİR:2- Başvuru için 208 TL ön başvuru bedeli yatırılır. BASVURU ODEME LINKI ile yada sms E-Basvurdan gelecektir.RED OLAN ADAYLARIN HARÇLARI GERİ İADE EDİLECEKTİR:

   Başvuru evraklarınız onaylanmazsa, Bu tutar bedeli aynı gün içerisinde tarafınıza geri yatırılır.Başvuru ücreti yatırmayan adayların evrakları incelemeye alınmayacaktır.3- Başvuru ön bedeli yatırıldıktan sonra Program için gerekli olan evraklar ( Nufus cuzdanı-okul diploma fotokopisi- 1 adet resim yüklenerek ) [email protected] mail adresine göndermeniz gerekmektedir.

4- Evraklarınızın onaylanması durumunda 1-3 iş günü içerisinde harç ücretini yatırmanız gerekmektedir.

5- iş veren buluşması ve alanınız ile ilgili eğitim online verilir.Eğitim zorunludur.

 Yönlendirileceğiniz alan ile ilgili personel eğitimi verilmektedir.

6- Bulunduğunuz şehirde eğitim değerlendirmenizin yapılmasının ardından iş veren buluşması gerçekleşir.

7- İş veren-iş arayan buluşması gerçekleşene kadar hiç birşekilde durdurulmaz. Aşağıda Belirlenen alanda uzman ,eleman açıklarını gidermek. Bu alanda etkin ve yeterli donanımda adayları uygun hale getirmek amacı ile 62 il için sınırlandırılmıştır.

1) ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER :

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. Başvuru tarihi itibariyle 18 yaş gün almış olmak,

3. En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış okullardan mezun olmak

4. Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

5. Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar dahi zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak,

 II) BAŞVURU İÇİN ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

1. Nüfus cüzdanının fotokopisi veya onaylı sureti,

2. Son mezun olunan okuldan alınan diplomanın fotokopisi veya onaylı sureti (Yurtdışında eğitim görmüş lise mezunları için Eğitim ateşeliklerinden alınacak “denklik belgesi”)

3. Erkekler için askerlik askerlik şartı kaldırılmıştır,4. Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet renkli vesikalık fotoğraf, Postayla başvurularda, asılları yazılı sınav öncesinde ibraz edilmek kaydıyla, belgelerin fotokopileri gönderilebilir.

Başvurduğunuz il için Yetiştirilecek alan İnsan Kaynakları Uzman, Eleman,Koordinatör ,İşe alım uzmanı ,Bordrolama Uzmanı, Yönetici,Yönetici Yardımcısı,İş geliştirme Uzmanı olarak Yapılmaktadır

Başvuru 22 il için geçerlidir.

Özel teşvik eğitim başarısını sağlayan adaylar için işveren-iş arayan buluşmasını içermektedir.

Eğitim alacak adaylar için eğitim uzaktan eğitim yolu ile verilmektedir.

Eğitimden hemen Sonra işveren buluşması yapılacaktır.

Öngörülen Maaş aralığı 23000-32000 TL Aralığındadır.

Yönlendirilmeyi beklenen Kurum sayısı 22 043

Yönlendirilmesi planlanan aday sayısı: 22 043 dir.

Evrak durumu onaylanan adaylar eğitime katılabilirler. kabul olunması durumunda yatırılacak ücret 946 TL dir.

BAŞVURU TARİHİ :

Online olarak ön başvuru tarihi en son 14 Aralık (Onaylanan adayların kasımayı içerisinde evrak göndermesi gerekmektedir )olarak belirlenmiştir. Bu döneme kadar yapılan başvuruların değerlendirilmesi ve onay süreçleri toplam da 14 Aralık ‘e kadar yapılacaktır.

Kaynak: Haber Merkezi