Bir zamanlar islamın düşmanı, siyonistler, haçlılar ve komünistlerdi şimdi bir de kafatasçı, şamanist ırkçılar türedi.

Bir zamanlar islamın düşmanı, siyonistler,  haçlılar ve komünistlerdi şimdi bir de kafatasçı, şamanist ırkçılar türedi.

Milliyetçilerin birliğini gören bir takım yabancı istihbarat bu insanların bu tur hassasiyetlerini farkederek onları nasıl islamdan uzaklaştıracakları yöntemi bu yöntemle keşfettiler. Ve bunun için de özellikle sosyal medya ve diğer araçları kullanarak yeni bir proje başlattılar.

Sosyal medyada her yerde çakma yazar, fikir adamı, dr, prof, hoca, şaman yaşam koçu, şamanik kuantumcu isimler ve payelerle ne idüğü belirsiz bir sürü tip her gün insanların bu milli duygularını suidtimal ederek önce islam-şaman ardından islami inanış ve değerlere şüphe ve en son şamanist kadim bilgiler narkozu ile insanları yavaş yavaş zehirliyor, birçok müslüman ve milliyetçi insan da bunların oltasına geliyor.

Önce milli damardan giriyorlar ve devamlı onları okuya okuya, dinleye dinleye en sonunda şamanik bir islam düşmanı olup çıkıyorlar. Siz de bu tipleri takip edip dinledikten sonra aklınızda, fikirlerinizde, duygu, düşünce ve inançlarınızda değişken bir hal olduysa, kalbinizi bir yoklayın.

Hatta bir cok insan da özellikle bu şamanik kuantumculara para vererek ve onkara bağımlı yaşayarak hayatlarına yön veriyorlar.

Siz de bu tipleri okuyarak, izleyerek, dinleyerek bunlara ve şamanistliğe doğru bir sempatiniz olmaya başlamışsa o zaman Allah şifa versin size de şamanik virüsü bulaşmış demektir. Hemen tedaviye başlamaz, kalbinizi temizlemezseniz bu işin sonucu iki cihanda da helak olmaya gitmektir ki Allah şifa versin.yusuf aktaş