9D7E0F6B F128 40A8 B54C 5Aeb358Fd923

Yavuz Selim İlkokulu projelerine bir yenisini daha ekledi.. Sınıf öğretmeni ve ÇEDES Proje sorumlusu Ümüş Ceyhan’ın ” HER EVDE RAMAZANDAN BİR KÖŞE” sloganıyla başlattığı yarışmaya öğrenciler ve veliler yoğun ilgi gösterdiler.

F796Daba Fb44 46F2 8E43 410D3977C0D7

Her Evde Ramazandan Bir Köşe

Evlerde Ramazan ayı boyunca kalacak olan Ramazan köşeleri düzenlendi.. Proje sorumlusu Ümüş Ceyhan ” Evlerimizde Ramazan esintisini daha güzel hissedeceğimiz ve farkındalık yaratan bir proje oldu. Aileleriyle beraber öğrencilerimizin heyecan,istek ve emekle oluşturdukları köşelerimizin her biri ayrı güzellikteydi. İnşallah bundan sonraki yıllarda da devam ettirmeyi düşünüyoruz. Bu projede bize güvenip destek olan okul idaremize, öğretmen arkadaşlara ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

A54Fea39 Af5E 4D10 80Cb 9C8C89B3A6D5

Okul Müdürü Ramazan,Ceyhan’a Teşekkür Etti

Yavuz Selim İlkokul müdürü Abdullah Ramazan’da ödül töreninde yaptığı konuşmada Ümüş Ceyhan ‘a böyle bir projeye önderlik ettiği için teşekkür etti.. Konuşmasının devamında ” Yeniyıl geldiğinde nasıl ki her ev ağaçlarla süslerle bezeniyorsa mübarek Ramazan ayında da evlerimizi bu aya yakışır şekilde hazırlayalım.. Çocuklarımıza da bu ayın maneviyatını hissettirelim” dedi. Tüm katılımcı ailelere teşekkür ederek dereceye giren ve sınıflarında en güzel köşeyi hazırlayan öğrencilere hediyelerini takdim etti.

Kaynak: Haber Merkezi