Havuza girmek Hayal oldu .Kişi başı 300 lira. Kırıkkale'de faaliyet gösteren Makine Kimya Endüstrisi (MKE) havuzlarının 2024 yılı fiyatları açıklandı. Ancak fiyatlar oldukça yüksek. Vatandaş tepkili özellikle gençlerin tercih ettiği tesisler bu yıl yüksek fiyattan dolayı boş kalacak gibi. Diğer taraftan Kızılırmak ve Kapulukaya barajına serinlemek için girmenin yasak olmasından dolayı vatandaşlar yaz sıcağını nerede geçireceklerinin tedirginliğini yaşıyor.

Fiyatlar oldukça yüksek

Kırıkkale'de faaliyet gösteren Makine Kimya Endüstrisi (MKE) havuzlarının 2024 yılı fiyatları belli oldu. Fiyatlar, yeni açılan Orhan Sorguç Yüzme Havuzu ve eski Fikret Karabudak Yüzme Havuzu için ayrı ayrı belirlendi.

ORHAN SORGUÇ YÜZME HAVUZU'NUN 2024 FİYATLARI ŞU ŞEKİLDE BELİRLENDİ:

Şirket çalışanı (eş ve çocukları): 100 TL

Resmi Daire ve Kamu Kurumları: 200 TL

Diğer (Hariç): 300 TL

Havuzun açılış saati 10:30, kapanış saati ise 17:30 olarak belirlendi. Havuz, pazartesi günleri kapalı olacak ve diğer günlerde (Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar) aileler için hizmet verecek. Yeni havuzun açılışı 11 Haziran 2024 Salı günü gerçekleşecek.

Eski Havuz (Fikret Karabudak Yüzme Havuzu)

FİKRET KARABUDAK YÜZME HAVUZU'NUN 2024 ÜCRET TARİFESİ İSE ŞU ŞEKİLDE:

Şirket çalışanı (eş ve çocukları): 75 TL

Resmi Daire ve Kamu Kurumları: 100 TL

Diğer (Hariç): 150 TL

Havuzun açılış saati 10:30 ve kapanış saati 17:30 olarak belirlendi. Pazartesi günleri kapalı olan havuz, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri erkeklere, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ise kadınlara hizmet verecek

Kaynak: Haber merkezi