Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal Hasandede köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
Hasandede'nin tarihi Misyonu açısından Kırıkkale'nin özel bir yeri olduğuna vurgu yapan Başkan Ahmet Önal Kırıkkale Belediyesi olarak Hasandede köyüne yakın ilgi göstereceklerini ifade etti .
Ahmet Önal daha sonra vatandaşlarla sohbet etti .Ardından Gazi Aşık Hasan Dede türbesini ziyaret ederek bilgi aldı. Belediye Başkanı Ahmet Önal'a Köy halkı tarafından Zülfikar kılıcı hediye edildi.
Hasandede Köyü Muhtarı Hasan Özcan ziyaret sonrasında memnuniyetlerini şu ifadelerle dile getirdi."Hasandede Türbesini ve Halkını Ziyarette bulunan Kırıkkale Belediye Başkanımız Ahmet önal'a Şahsım ve Hasandede Halkım adına Teşekkür ederim."dedi.