Harun ULUSOY'dan Kırıkkale Üst Yapı ProjesiI M G 20240224 W A0114

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, 31 Mart'ta yapılacak olan seçim çalışmalarına devam ederken yeni projelerinin de tanıtımından söz etti.

ALTYAPI VE ÜST YAPI YATIRIM PROJELERİ

Kırıkkale halkının refahını düşünen Ulusoy, öncelikle altyapı ve üst Yapı yatırım projelerinin tanıtımını gerçekleştirerek, içme suyu kanalizasyon gibi teknik altyapı hizmetlerinin sunumunda yaşanan bütün yetersizlik ve sıkıntıların hızla giderileceğini söyledi.

I M G 20240224 W A0111

Altyapı ve üst Yapı yatırım projelerinin tanıtımını gerçekleştiren Ulusoy proje hakkında, "Kırıkkale'de su kesintilerinin önüne geçilmesini hedefliyoruz. Suyun arıtma tesisinden çıkıp evlerimize kesintisiz ulaşması için ishale hatlarında ve depolarda gerekli revizyon ve kapasite artırımı çalışması yapılacaktır." İfadelerini kullandı.

MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞACAĞIZ

Kırıkkale'deki su problemini tamamen çözmek istediğini vurgulayan Ulusoy, "mahallelerimizde ana caddelerden başlanarak su, kanal, sellik hatları yenilenerek kaldırım, modern aydınlatma, peyzaj çalışmaları yapılarak şehrimizin modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacağız." İfadelerini kullandı.

Kaynak: Haber merkezi