Harun Ulusoy'dan Çalılıöz Mahalle mitinği
Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy Çalılıöz Mahallesi'nde vatandaşlar tarafından organize edilen toplantıya katılarak hedeflerde dile getirdi. Toplantıya yoğun izi gösterildi.
Toplantı mini bir miting havasına dönüştü. Çalılıöz Mahallesi sakinleri geniş bir katılımla MHP'ye destek vereceklerini ifade ettiler. Harun Ulusoy Mahalle mahalle Kırıkkale'ye yapacağı projeleri dile getirdi .
Coşku dolu programın ardından Ulusoy yaptığı açıklamada "Kıymetli hemşehrilerimizle Çalılıöz Mahalle'mizde bir araya geldik. Coşkulu bir şekilde bizleri karşılayan gönüldaşlarımızla seçim hakkında istişarelerde bulunduk. Zafere inanmış halkımızla emin adımlarla ilerliyoruz. "dedi. Çallıöz Mahallesi'nin mitinginin sonunda vatandaşlarla birlikte halay çeken Harun Ulusoy son günlerde mevcut Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'nın ve çevresindekilerin MHP yıpratmaya yönelik tutumlarına sert dille tepki gösterdi.