Harun Ulusoy torunları ile baş başa
MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy'un torunları ile saklambaç oynadığı anlar sosyal medyada büyük beğeni topladı.
Adaylar yoğun bir şekilde seçim çalışmaları yaparken küçük anlarda da olsa kendilerine ve ailelerine zaman ayırmaya çalışıyorlar. MHP Adayı Ulusoy'da yogun seçim trafiğinde Konya Halkapınar'da torunlarını ziyaret ederek kısa bir mola verdi.
Harun Ulusoy Oğlu Enes Ulusoy'u kaymakamlık yaptığı Halkapınar İlçesi'nde ziyaret eden Ulusoy torunları Aslıhan ve İlbilge ile oynadığı saklambaç ve diğer oyunları sosyal medya hesabından paylaştı. Büyük begeni aldı.
Samimi ve içten görüntüsü ile dikkat çeken Ulusoy'un torunları ile geçirdiği zaman sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük beğeni ile karşılandı. Kırıkkale siyasi Arenasına verilen kısa bir mola vatandaşlarda beğeni topladı.