Harun Ulusoy Keçili Derneği'nde
Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale belediye başkan adayı Harun Ulusoy Keçili Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti .
Dernek Başkanı Resul Doluca yaptığı konuşmada derneklerinin Harun Ulusoy'un projelerini dinlemekten dolayı memnun olduklarını dile getirdi.
Dernekte çok sayıda vatandaşa projeleri anlatan Harun Ulusoy 15 yıllık belediyecilik tecrübesi ışığında göreve talip olduğunu belirterek Kırıkkale Belediyesi'ne yakınen tanıdığını ifade etti. Yatırımlarda önceliğin bir sıralama dahilinde belirleceğini ifade eden Harun Ulusoy mahçup olacakları hiçbir yatırımı yapmayacaklarını dile getirdi.
Harun Ulusoy Kırıkkale Belediyesi'nin verimli bir şekilde hizmet üretmediğini mevcut belediye başkanının 2019'da vermiş olduğu hiçbir sözü yerine getirmediği gibi şimdi yaptığı açıklamalarda ve duyurularda tekrar söz vererek insanlara vaatler sunduğunu ifade ederek tepki gösterdi.