F B I M G 1708066616242

Yeniden Refah Partisi Keskin belediye başkan adayı Halim Bulut siyasetteki tek amacının keskine hizmet olduğunu vurguladı. Günden ve toplantıları esnaf ziyaretleri ve pazar yerinde vatandaşlarla sohbet eden Halim Bulut Keskin'in hizmet alabilmesi için projeli bir Belediye Başkanı ihtiyaç olduğunu söyledi

F B I M G 1708066612182

Halim Bulut yaptığı açıklamada hemşehrilerine seslenerek 

"Sevgili Hemşehrilerim;

1977 yılında doğduğum günden bu yana askerlik görevim dışında doğup büyüdüğüm Keskinimden uzun süreli hiç ayrılmadım.

Yani Keskine herhangi bir görevlendirme ya da atamayla gelmiş birisi değilim. Ben İlçeme Rabbimin ve kaderimin tecellisi olarak doğuştan gelmişim. Siyaset ve hizmet hayatımda da tek gayem memleketime bi Hakkın hizmet edebilmek olmuş ve çok şükür Rabbim ilçe başkanlığım döneminde onu da bana nasip etmiştir.

Her zaman halkımızın menfaatlerini koruduk, yeri geldi riskler aldık. Şehrimizin makus talihini yenmek üzere gerekli projeleri hazırladık. Engelleri gördük yılmadık, setlerle karşılaştık pes etmedik. Sizin değerli hemşerilerimizin karşınıza Keskin Belediye başkanı Adayi olarak çıktım."dedi.

Halim Bulut açıklamasının devamında yıllardır Keskin'de yaşadığını Keskin halkını sorunlarını yakından bildiğini vurgulayarak

" Aziz Dostlarım;

Halim Bulut Şerefiyle yaşamış hep haktan yana olmuş şüphesiz ki bu günlere sizlerin destek, dua ve iradesiyle gelmiştir. Öyleyse bugüne kadar halkın sesine ve iradesine nasıl kulak verdiyse, bundan sonra da aynı minvalde hareket edecektir.

Benim bize güvenen, bizimle birlikte yola çıkan tüm arkadaşlarımızdan ricam sakin ve sabırlı olmaları, provokasyonlara gelmemeleri, herhangi bir gerginliğe meydan verdirmemeleridir. Bize düşen halkın sesine kulak verip, beklentilerine cevap vermektir.

Neticede kaderimizi yazan Mevlamız hükmünü yerine getirecek, bizimle ilgili külli iradesini gerçekleştirecektir.

Halim Bulut bugüne kadar çiğ et yemediği için başı ağrımamış, bu yüzden de “Alnı açık başı dik” kalmıştır. Bizim hiç kimseyle tartışma ya da kavga etme gibi bir niyetimiz yoktur. Bizim gayemiz KESKİN ve burada yaşayan tüm insanlara hizmet etmektir. Halkta zaten bizden bunu beklemektedir.

En sonunda bunun kararını yine KESKİN halkı verecektir. Rabbim tüm kötüleri ve hakkımızda kötülük düşünenleri bizlerden uzak eylesin! Bizim de Rabbimize güvenimiz tamdır. Çünkü O her zaman doğrularla beraberdir. Bizi bekleyenlerin olduğunu düşünerek çıktığımız bu yolda daha nice güzellikleri hep birlikte yaşamak ümidiyle. Birliğimiz daim olsun. 

Selam ve dua ile ALLAH’a emanet olun." Şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber merkezi