Kırıkkale'nin tanınmış ailelerinden Gözüyukarı Ailesi, büyük bir acı yaşıyor. Kemal Gözüyukarı’nın eşi, Zeki, Nuh ve Turgut Gözüyukarı kardeşlerin annesi Saffet Gözüyukarı, hayata veda etti.
Bir süredir Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi gören 84 yaşındaki Saffet Gözüyukarı, yaşlılığa bağlı sağlık sorunları nedeniyle yaşamını yitirdi. Merhume, bugün öğle namazının ardından Nokta Camii’nde kılınacak cenaze namazını takiben Yahşihan Aile Mezarlığı’na defnedildi.
Gözüyukarı Ailesi, acı günlerinde yanlarında olan ve taziyelerini ileten tüm dostlarına teşekkürlerini sundu. Saffet Gözüyukarı’nın vefatı, aile ve yakınları arasında derin bir üzüntüye yol açtı.
Vefat eden merhumeye Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.