Kırıkkale Pastacılar Aşçılar Kebapçılar Derneği olarak 21/27 Mayıs Türk Mutfağı haftası ilk gün açılış etkinliğinde sunum yapıldı.
Dernek Başkanı Özgür Dönmez sunumunu yaptığı “Kırıkkale’nin Coğrafi İşaretli ve Yöresel Yemekleri”nin tanıtıldığı etkinliğe,Kırıkkale Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran,Yahşihan Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu,Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın,Yahşihan Milli Eğitim Müdürü Haluk Özdemir,İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdoğan Çakmak ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
Desteklerinden dolayı başta dernek başkanı Özgür Dönmez,Hasan Filiz,Didem Yılmaz ve Haydar Bıyıklı’ya,Tufanlar Gross Genel Müdürü Mustafa Yıldırım’a,Yahşihan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İlker Akgün’e,Bahşılı Lezzeti Şahane Akkoç Pide Kebap sahibi Nuri Akkoç beyefendilere yönetim kurulu adına teşekkür edildi..