Gelecek Partisi Keskin belediye başkan adayı Şabap Yücel Gedikali esnaf ve ev ziyaretlerine devam ediyor.
Keskinin tarihi bir ilçe olmasına rağmen hizmette sınıfda kaldığınını vurgulayarak projeli belediyecilik anlayışını Keskin'e getireceklerini dile getiriyor .
Gedikali açıklamasında "İlçemizin en öncelikli sorunlarından biri olan su sorunu bir sene içerisinde çözülecek. Altuntaş, Yenimahalle ve Bozkurt mah. Yüksek kodlarına su deposu yapılarak yaz aylarında bu mahallelerin susuz kalmasının önüne geçilecektir."dedi.
Gedikali ziyaretlerinde "Keskin’in ivedilikli sorunlarından birisi olan imar planı, çevre ve şehircilik müdürlüğü ile koordineli bir şekilde yeniden yapılandırılacak, ilçemiz harabelerden temizlenecek Keskin’ni hakettiği güzel ve temiz görüntüye kavuşturacağız.Doğalgaz çalışmalarını hızlandırarak. Keskin’in 6 mahallesinin doğalgaza kavuşması için KIR-GAZ ile görüşmeler ivedi olaraksağlanacaktır."şeklinde konuştu. Gedikali'nin Keskin'de bir bayan aday olarak gösterdiği performans önce bayanlar arasında büyük takdir topladı .Daha sonra ilçe halkının taktirini kazandı.