22-25 Mayıs tarihleri arasında 14 ilden 18 kız ve erkek takımının katılımıyla Kırıkkale Şehit Ramazan Akçadağ Spor Salonu'nda düzenlenen Okul Sporları Futsal Yıldızlar Yarı Final müsabakaları, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hamza Aygün'ün başlama vuruşu ile start aldı.
Bu önemli turnuvada, genç sporcular hem yeteneklerini sergileme fırsatı bulacak hem de centilmenlik ve takım ruhu içinde mücadele edecekler. Organizasyon, futsal sporunun gençler arasında yaygınlaştırılmasına katkı sağlamayı ve sporun birlik, beraberlik ve fair play ruhunu pekiştirmeyi amaçlıyor.
Müsabakalar, dört gün boyunca sürecek ve finale kalacak takımların belirlenmesiyle sona erecek. Tüm takımlar, Kırıkkale'de güzel bir ortamda dostça ve rekabet dolu maçlar oynayacaklar. Organizasyonun sonunda dereceye giren takımlara ödülleri törenle takdim edilecek.