Seçim sürecindeki çalışmalarından dolayı dikkatleri üzerine çeken Deva Partisi İl Teşkilatı ve Başkan Adayı Adem Atmani vatandaş tarafından ilgi ve beğeni toplamaya devam ediyor. 18 Mart Çanakkale zaferi yıl dönümü ülke genelinde çoşku ile kutlanırken. Deva partisi il teşkilatı da bugün tüm programlarını bu özel gün için planlamış. Programlarına istinaden şehrimizde bulunan Seçim işleri genel başkan yardımcısı Yusuf Şahin in aile mezarlığını ziyaret eden heyet ardından Kırıkkale Şehitlik Anıtı ve Şehitlik müzesini ziyaret ettiler.
Kırıkkale Şehitliğini ziyaretinde şehitlerimize karanfil bırakan heyet şehitlerimize dua ettiler.
Vatan için can verenler derneği Mümtaz Torunlu’yu da Dernek başkanlığında ziyaret eden Deva heyeti dernek başkanı nezdinde bu vatan için canlarını ve evlatlarını şehit veren yakınlarına minnet ve şükranlarını ilettiler.