İSTANBUL (AA) - Daikin, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında "Yılın İtibarlısı" seçildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre Research and Strategic Planning işbirliğiyle, "İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü" araştırması baz alınarak bu yıl 10'uncusu gerçekleştirilen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"nde 2023 yılında çalışmalarıyla fark yaratan markalar ödüllendirildi.

Ödül töreni, Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da gerçekleştirildi.

Daha önce soğutma ve ısıtma kategorilerinde "Yılın İtibarlısı" seçilen Daikin, 10'uncusu gerçekleştirilen araştırmada da soğutma kategorisinde "Yılın İtibarlısı" ödülüne layık görüldü. Daikin Türkiye adına ödülü Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tuncer Gülsaran aldı.

- "2023, birçok alanda başarılarımızın tescillendiği bir yıl oldu"

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Gülsaran, 2023'ün, şirketin birçok alanda başarılarının tescillendiği bir yıl olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Hem ihracat tarafında edindiğimiz şampiyonluk ödülleri hem de tüketici nezdinde markamızın sektöründeki öncülüğünü tescilleyen ödüller aldık. Bu yıl yine ALFA Awards'ta soğutma kategorisinde birincilik ödülüne tüketicilerin oylamasıyla layık görülmüştük. Onun ardından şimdi de The ONE Awards'ta tekrar soğutma kategorisinde birinci olarak başarımızı perçinledik. Başta araştırmaya katılan değerli kişilere, araştırmayı düzenleyen Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning ekiplerine teşekkür ederiz."

Kaynak: AA