Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinasyonunda, Cumhuriyet Başsavcılığı yönetiminde gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında önemli bir başarıya imza attı.

Kom-4

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre: “Yürütülen titiz çalışmalar sonucunda M.A.S. isimli şüpheli şahsın kargo gönderisi detaylı bir aramaya tabi tutulmuş ve elde edilen bilgiler doğrultusunda 39 adet elektronik sigara ile 3 adet gümrük kaçağı kulaklık ele geçirilmiştir. Söz konusu şüpheli hakkında gerekli yasal işlemler derhal başlatılmıştır.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, bu gibi suçlarla etkili bir şekilde mücadele etme azmi ve kararlılığıyla çalışmalarına devam edecektir. Halkımızın güvenliği ve kamu düzeninin sağlanması adına gerçekleştirilen bu operasyonların detayları sürekli olarak kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü olarak, hukukun üstünlüğüne ve toplumun güvenliğine verdiğimiz önemi vurgular, alınan bu önemli sonuçlarla birlikte halkımıza olan sorumluluğumuzun bilincinde olduğumuzu belirtiriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kaynak: Haber Merkezi