Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Çerikli Belediye Başkanı Erkan Çağlar'ın nazik ziyaretine teşekkür ederek samimiyetinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Ziyaret sırasında yapılan görüşmeler neticesinde E-88 Karayolu ve Acı Su Deresi'nin yapımı için gerekli bürokratik adımların atıldığını açıkladı. Bakanlık ve genel müdürlük düzeyinde yapılan görüşmeler sonucunda Kurban Bayramı'ndan sonra yol, köprü ve menfez yapımının başlayacağını belirtti.
Öztürk, Çerikli ve Kırıkkale için yapılacak bu hizmetlerin hayırlı olmasını dilerken, hizmetlerin devam edeceğini vurguladı. Bu gelişmelerin bölgeye olumlu etkiler sağlayacağını ifade ederek, vatandaşların memnuniyeti için çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini kaydetti.