Cenazesi bugün toprağa verildi
Mustafa ve Coşkun Bülbül ' ün babası Kırıkkale'nin tanınmış müteahhitlerinden ve Ardiyeci esnaflarından Adem Bülbül vefat etti.
Kırıkkale'de tanınmış iş adamı vefat etti. Cenazesi yoğun katılımla gözyaşları arasında toprağa verildi.
Cenazesi Bugün öğle Namazına sonrasında Nokta Camii 'nden kaldırıldı. Kırıkkale'nin emektar müteahhitinin vefatı iş dünyasında ve ardiyeci esnaflar arasında derin üzüntü oluşturdu. Cenaze törenine Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı , Milletvekili Mustafa Kaplan başlamak üzere çok sayıda siyasetçiye sivil toplum insanı esnaf ve vatandaşlar geniş katılım gösterdi.
Merhuma Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlıgı dileriz.