Cenaze Namazı Öğleyin ,Nur Camii

F B I M G 1707247733974

Kırıkkale basın ve spor camiasını sevilen ismi Yusuf Bedir hayatını kaybetti. Cenazesi bugün Öğleğin Nur Camii'nden kaldırılacak.

Kırıkkale renkli bir simasını daha kaybetti. Uzun yıllar spor ve basınç camiasında hizmet veren Yusuf Bedir vefat etti .Uzun süredir hastanede tedavi altında olan Bedir'in vefatı Kırıkkale'de derin üzüntü oluşturdu.

Spor ve Basın camiasının renkli siması, hayat dolu, enerjisi ile etkileyici, renkli kişiliği ile dikkat çekici, keyifli, esprili, her zaman neşe dolu, iltifat uzmanı, yıllarını Kırıkkalespor başta olmak üzere Kırıkkale 'nin altyapı takımlarına önem vererek spor camiasında futbol hocalığı, teknik direktörlük ve sporcu eğitmenliğine vermiş, uzun yıllar spor yazarlığı ve spor sayfası editörlügü yapmıştı.

Beyefendi kimliği, kelimeleri tane tane seçerek konuşma özelliği ve en önemlisi de beyaz takım elbisesiyle hafızalarda yer alan Yusuf Bedir'in vefatı 'Kırıkkale'nin bir değeri daha hayatını kaybetti' olarak algılandı.

Kale haber ailesi olarak bir meslek büyüğümüzü kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Mekanı cennet olsun .Allah Rahmet eylesin.

Kaynak: Haber merkezi