Büyük çekişmeli müsabaka tamamlandı
Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde okullar arası spotif faaliyetleri geliştirmek amacıyla düzenlenen Kırıkkale’de Okul Sporları kapsamında Futsal yıldız erkek müsabakaları gerçekleşti.
Kuruma ait Yenimahalle Şehit Ramazan Akçadağ Spor Salonu'nda gerçekleşen müsabakaların son gününde okul idarecileri de oldukça heyecanlı anlar yaşadı.
Büyük çekişmelere sahne olan karşılaşmalarda
ABC Koleji şampiyon olurken,
ikinci Şehit Aydın Çopur İmam Hatip ortaokulu, Üçüncü Namık kemal ortaokulu,
dördüncü Özel Geleceğe Dek ortaokulu oldu. Sabaha kadar büyük bir centilmenlik içerisinde gerçekleşti.
Okul yöneticisinde büyük bir heyecanla takip etti maçın sonun da dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hamza Aygün takdim etti. Programın sonunda tüm takımların katılımı ile toplu fotoğraf çekimi yapıldı.