Kırıkkale İl Halk Kütüphanesi’nde Kütüphanemizi ziyaret eden Mustafa Kemal İlkokulu’nun 1/C ve 4/C Sınıfları öğrencileri ile kütüphane oryantasyon programında buluştu.
Kütüphsneden yapılan açiklamada; Ardından gerçekleşen ‘Bilim Atölyesi’nde kütüphanemizin bilimsel ve eğlenceli anlarını birlikte tecrübe ettik. Son olarak eğlenceli bir film ile dolu dolu bir kütüphane günü yaşadık.
Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Editör: TE Bilisim