Kırıkkaleliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeği yoğun katılımla gerçekleşti. Etimesgut Korkut Ata Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftara siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından önemli isimler katıldı.
Kırıkkalelile Dernek Başkanı Av. Abdullah Polat ‘’Derneğimiz tarafından her yıl gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Birlik-Beraberlik iftarımıza salonumuzu hınça hınç dolduran siz değerli hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum.. Bizleri bu gecemizde yalnız bırakmayan Ankara Ak Parti Milletvekili Zehra Nur Aydemir Hanımefendiye, Kırıkkale Ak Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı Bey’e, Etimesgut Belediye Başkanımız Enver Demirel Bey’e ve Hanımefendiye, MYK Üyemiz Seçkin Odabaşı Bey’e, MHP Ankara İl Bölge Teşkilat Başkan Yard. Cabir Sülü Bey ve İl Yönetimine, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Mustafa Demiray Bey’e, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Fuat Yıldırım Bey’e Etimesgut Ülkü Ocakları Başkanı Halil Batur Bey’e Federasyon Başkanı Cemal Sertkaya Bey’e, Etimesgut Belediye Başkan Yardımcımlarımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize, Dernek Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza ve siz değerli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.. Birliğimiz daim olsun. ifadelerinde bulundu.