Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nı kutlamak amacıyla hastanedeki personelleri ziyaret etti. Hastane koridorlarında çalışan doktorlardan temizlik personeline kadar tüm emekçilerle yakından ilgilenen Başhekim Albayrak, onların emeğine ve alın terine değer verdiğini bir kez daha gösterdi.
Ziyaretler sırasında işçilerin ve emekçilerin yaşamı var eden önemli rolüne vurgu yaparak, 1 Mayıs'ın anlam ve önemini dile getiren Başhekim Albayrak, emekçilerin hak mücadelesine destek verdiğini ifade etti. Hastane personeliyle sohbet ederek onların sorunlarını dinleyen Albayrak, işçi ve emekçilerin daha iyi çalışma koşulları ve haklarının korunması için gereken çabanın gösterilmesi gerektiğini belirtti.
Bu etkinlikle birlikte, hastane içindeki birlik ve dayanışma ruhunun pekiştirilmesi ve personelin moralinin yükseltilmesi hedeflendi. Başhekim Albayrak'ın samimi katılımıyla gerçekleşen etkinlik, işçi ve emekçilerin her alandaki emeğinin takdir edilmesine yönelik önemli bir adım oldu.