Bahşılı Belediyesi ilçede bulunan yol yama çalışmalarına devam ediyor . Konu hakkında açıklama yapan belediye başkanı Recep Zafer Tekin hizmetlerin aynı zamanda korunmasını talep etti
Tekin açıklamasına şöyle konuştu;
Bahşılı herşeyin en iyisine layık, Belediyemiz araç parkına kazandırdığımız silindir ve yükleyicimizle asfalt yama çalışmalarımız devam ediyor, daha güzel bir Bahşılı için tüm ekibimizle çalışıyoruz. -İlçemize yapmış olduğumuz tatlı su hattı ve deposunun kırılan yerlerini yeniledik. LÜTFEN Muhafaza edelim ve zarar verenlere engel olalım.
Editör: TE Bilisim