Bahattin Akyön;Kırıkkale Dünya Şehri Olacak

IMG-20231121-WA0056

Bahattin Akyön AK Parti'den Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını yaptı.

Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı,İslami Değerler Külliyesi'nin kurucusu ve Cidde eski Basın Ateşesi Bahattin Akyön, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı görevinden istifa ederek aktif siyasete atıldı.20231121_155107

Uzun süredir Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığına hazırlanan Bahattin Akyön projelerinin büyük bir kısmını kamuoyuyla paylaştı.Bahattin Akyön "Kırıkkale'yi Dünya şehri yapmak için yola çıktık.Projelerimiz hazır."dedi.

AK Parti toplantı salonunda İl Başkanı Engin Pehlivanlı Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın ve yönetim kurulu üyeleri ile taraftarlarına yönelik projelerini dile getirdi. Kırıkkale'de uluslararası fuar ve spor etkinliklerinin yapılacağını Kırıkkale'nin sorununu olmadığını ancak Kırıkkale'nin sorunlarına çözüm aranmadığı için bu sorunların biriktiğini vurguladı.

 Bahattin Akgün konuşmasının devamında teşkilata her zaman bağlı kalacağını Kırıkkale'de her kesimin ve herkesin Belediye Başkanı olacağına dile getirdi .Akyön slayt eşliğindeki sunumunun ardından il başkanı Pehlivanlı'ya taahhüt niteliği taşıması için projelerinin dosyasını ve işlenmiş Türk bayrağı motifi hediye etti.

Editör: Müjgan BARIŞ