31 Mart 2024 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Akyön hemşehrileriyle Kırıkkaleli sokaklarında sohbet etti. Sorunlarını, taleplerini dinledi, seçilirse yapacaklarını anlattı. 

Bahattin Akyön Kırıkkaleli hemşehrileriyle yüz yüze sohbet etmek onları dinlemek ve projelerini anlatmak için Kırıkkale sokaklarında. Öncelikle bir simitçiye uğrayan Akyön çevresindekilere taze simitlerden ikram etti. Tıpkı bu simitler gibi Kırıkkale için taze bir başlangıç olacaklarını, o tazeliği ve yeniliği şehrin her yerine ulaştıracaklarını ifade etti.

Akyön ardından çocuklarla bir araya geldi. Geleceğimiz çocuklarımız için onlara yaraşır bir Kırıkkale inşa edeceklerini söyleyen Akyön, “Her mahalleyi çocuk oyun alanları ve parklarla donatacağım, her mahalleye gençlik merkezleri açacak ve çocuklar için spor ve eğitim kampları düzenleyeceğim. Çocuklara ve gençlere yönelik ücretsiz sertifikalı programlama ve robotik kodlama kurslarını faaliyete geçireceğim. Her mahalleye ve okula çok amaçlı spor ünitelerin kuracağım. Başarılı çocuklarımız için spor kursları ve akademilerini onların emrine sunacağım.” dedi.

Ardından pazarcı esnafı ile sohbet eden Akyön onların taleplerini dinledi ve her sorunlarına çözüm bulacaklarını onların daha rahat kapalı düzenli pazar yerlerinde çalışma imkanı sağlayacağını emeklerinin karşılığını almaları için gerekli düzenlemeleri yapacağını söyledi.

IMG-20231203-WA0037

IMG-20231203-WA0039

IMG-20231203-WA0032

IMG-20231203-WA0030

Kaynak: Haber Merkezi