Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Aytekin Araç Milliyetçi Hareket Partisi Delice Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatında bulundu.
Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden heyet başvurusunu gerçekleştirdi
Aytekin araç başvuru sonrası yaptığı açıklamada "MHP Kırıkkale İl Başkanlığı 'nda Delice Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunmak üzere İl Başkanımız Sayın Murat Abalı beyi ve İl Yöneticilerimizi ziyaret ederek, kutlu davamızın yolunda, bir nefer olarak çalışmak üzere müracaatımızı yaptık. Çıkmış olduğumuz bu yolda bizlere desteklerini esirgemeyen hemşehrilerim Ali Taşkıran , Hakan Karagöz , Başkan Nuri Boran, Necati Etyemez , Süleyman Araç , Orhan Gözüyukari , Mehmet Şavlı , Ali Ulutaş ve tüm hemşehrilerime teşekkür ederim."