Ayan ailesi Bişkin'e destek verdi
Bahşılı'nin tanınmış Ayan ailesi Milliyetçi Hareket Partisi Bahşılı Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Bişkin'e desteğini açıkladı .
Aybimaş mağazalar zincirinin sahibi olan aile adına konuşma yapan Ramazan Ayan Halil İbrahim Bişkin'in Bahşılı'da güzel hizmetlere imza atacaklarına inandıkları için aile olarak tercihlerinin Bişkin'den yana olduğunu ifade etti.
Kalabalık bir partili topluluğunun hazır bulunduğu açıklama sonrasında İbrahim Bişkin konuşmasında Bahşılı'ya yeni hizmetler getireceğini yeni projelerle göreve talip olduğunu dile getirdi.
Halil İbrahim Bişkin rakiplerine oranla her gün yeni ailelerden destek alarak yarışı şu an önde götürüyor.