Kırıkkale'nin Çerikli Kasabasında Merhmum Belediye Başkanı Ömer Sakarya tarafından yaptırlan yine merhum Çerikli Belediye Başkanlarından Kadir Kılıçkaya’nın ismi verilen park yıllardır atıl bir vaziyette duruyordu.

Çerikli Belediye Başkanı Erkan Çağlar’ın talimatları ile atıl park hizmete açıldı.

BİRLİKTE İNANDIK, BİRLİKTE BAŞARDIK

Çerikli Belediye Başkanı Erkan Çağlar, “Kasabamız Saat kulesi içerisinde Merhum Belediye Başkanlarımızdan Kadir Kılıçkaya Parkımız yıllarca atıl vaziyette duruyordu.Çerikli Belediyesi olarak kısa sürede parkımızda tadilat ve tamirat yaparak vatandaşlarımıza aile ve misafirleri ile oturacağı bir mekan haline getirdik. İçerisinde dondurma ve soğuk İçecekler bulununan parkımız vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Daha güzel bir Çerikli için canla başla hizmet’e devam inşallah.” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Çerikilili vatandaşlar yıllardır kapalı ve atıl bir durumda bırakılan Kadir Kılıçkaya Saat Kulesi parkının hizmete açılmasını sağlayan Belediye Başkanımız Erkan Çağlar’a teşekkür ederiz. ifadelerini kullandılar.

GÜNÜN YORGUNULUĞU PARKTA GİDERİYORLAR

Günün yorgunluğunu Belediye tarafından hizmet verilen parkta, çeşit çeşit dondurmanın yanında soğuk içeceklerde giderirken,Çeriklili vatandaşların yanı sıra diğer illerden araçlarıyla geçen vatandaşlarda parkta dinlemek için mola veriyor.Dev çınarların bulunduğu parkta, 7’den 70’de herkesimden insan bulunuyor. Çocukların cıvıltıları içinde aileler, huzuru ve mutluluğu bir arada yaşıyor…

Kaynak: Haber merkezi