Asayiş Şube ekipleri göz açtırmıyor
26 Şubat 3 Mart 2024 tarihleri arasında Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Suçları ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda 17 şüpheli yakalanarak adli birimlere teslim edildi
Asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilerek yakalanan 164 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada " Çeşitli suçlardan aranan 17 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapılmış, 8 şüpheli işlemleri sonrası tutuklanmıştır. Ekiplerimizce yapılan çalışmalarda 2728 şahıs ve 135 araç sorgulanmıştır. 5 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatılmıştır.
Ayrıca yapılan çalışmalarda;
- 3 adet ruhsatsız tabanca,
- 38 adet fişek,
- 15 adet sentetik ecza,
- 4,55 gram esrar ele geçirilmiştir.
Çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir. "şeklinde bildirildi.