AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Akyön esnaf gezilerine devam ediyor.

IMG-20231203-WA0059

Seçilirse belediye başkanı olarak Kırıkkale’nin çehresini değiştirerek Kırıkkale’yi cazibe merkezine dönüştüreceğini belirtiyor.

 Ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda büyük atılımlara imza atacağını ifade ederek Kırıkkale’yi Türkiye’nin hatta dünyanın örnek aldığı şehirlerden biri haline getireceğini, 24 saat kesintisiz hizmet anlayışıyla hemşehrilerine en iyisini sunacağını söyledi.

YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATI

Akyön önceki proje ve çalışmalarını şöyle anlatıyor “Projeler konusunda oldukça deneyimliyim. İslami Değerler Külliyesi-Siyer-i Nebi ve Mushaf-ı Şerif Müzeleri, Road Race Kırıkkale 2.2 UCI Bisiklet Yarışı, Türkiye’yi ve şehrimizi tanıtım günleri gibi pek çok ulusal ve uluslararası proje gerçekleştirdik. Bu projelerden ödüller kazandık. Bürokrasi, siyaset, spor ve diplomasi alanlarında büyüklerimizin takdir ettiği pek çok ilke imza attık. Allah izin verirse belediye başkanı olarak Kırıkkale’miz için çok sayıda proje hazırladık. Geçmiş yıllardan gelen tecrübemizle şehrimizin sorunlarını tespit ettik işinin ehli bir ekiple çözümleri hazırladık.”

DEV PROJELER

Akyön’ün dev projelerinden bazıları şöyle:

- Altyapı Seferberliği

- Kanal Kırıkkale

- Lojistik Üs Kırıkkale

- Mutluluk Vadisi

- Uluslararası Kültür, Spor, Kongre ve Fuar Merkezi

- Selam Kapıları ve AVM’ler

Ak Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Akyön projeleri hakkında şunları söyledi. “İlk olarak ve ivedilikle şehrimizin su, kanalizasyon, yol sorunları gibi tüm ALTYAPI SORUNLARINI çözeceğiz. Kırıkkale’yi İnsanlarımızın huzurla yaşayacağı düzenli, sorunsuz bir yer haline getireceğiz.

KANAL KIRIKKALE projesi ile şehrimiz yeşillikler içinde su sporları dahil pek çok aktivitenin yapılabileceği devasa bir yaşam alanı kazandıracağız ve bu sayede turist sayısını artırırken halkımızın ekonomik ve sosyal olarak daha iyi noktalara taşıyacağız.

Şehrimizin coğrafi konum avantajını değerlendirerek ve gerekli altyapıyı oluşturarak LOJİSTİK ÜS KIRIKKALE projesiyle 46 ilin geçiş noktasında olan Kırıkkale’nin ticari değerine değer katacağız.

MUTLULUK VADİSİ projemiz ise Türkiye’ye örnek bir proje olacak. Sosyal, kültürel, eğlence, spor alanlarıyla donatacağımız vadi projesi ile şehrimizi cazibe merkezi haline getireceğiz.

Dünyanın ve Türkiye’nin büyük kongre ve fuarlarını bu proje ile şehrimize taşıyacağız. ULUSLARARASI KÜLTÜR, SPOR, KONGRE VE FUAR MERKEZİ sayesinde tiyatro, konser ve çeşitli gösterilerin icra edilebileceği büyük bir kongre salonunun yanı sıra fitness salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, tenis kortu, kapalı spor salonu bulunacak olan bu kompleks yapı, Türkiye’nin, dünyanın ve ilimizin sosyal ve kültürel faaliyetleri için buluşma noktası olacaktır.

SELAM KAPILARI VE AVM’LER projesi Kırıkkale’yi 46 ilin geçiş güzergahı olması hasebiyle ticari ve turistik bir merkez haline getirecek, şehrimizin zenginleşmesine büyük katkı sağlayacağız.”

“HER KESİMDEN VATANDAŞIMIZIN SORUNLARINA ÇÖZÜM OLACAĞIZ.”

Ak Parti’den Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Akyön, Kırıkkale’de kentsel tasarımdan park ve bahçelere; sosyal hizmetlerden çevreye, sağlıktan eğitime; kültür sanattan spora daha pek çok projeyi hayata geçireceğini; kadınlar, gençler, emekliler, çocuklar, esnaf, engelliler, çiftçiler, öğrenciler için ayrı ayrı çalışmaları faaliyete geçirmeye hazır olduğunu ifade etti.

Akyön son olarak şunları söyledi: “Her ferdimiz ‘İYİ Kİ KIRIKKALE’DE YAŞIYORUM.’ diyene kadar durmadan çalışacağız. Durmak yok, yola devam.”

Kaynak: Haber Merkezi