AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Akyön seçim çalışmalarına devam ediyor .

Akyön ,AK Parti gençlik kolları tarafından düzenlenen Mehmet Akif Ersoy'u anma programına katıldı.

Akyönyaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı;I M G 20231225 W A0080

 Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığının İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliğine katılarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı karşıladık. 

Mehmet Akif Ersoy Günleri Anma etkinliği kapsamında çeşitli konferans ve söyleşiler düzenleniyor. Biz de büyük şairimizi anmak üzere programa katıldık. İstiklal Şairimizin idealleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyor. Ona olan minnet borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. Bağımsızlığımızı, dinimize, bayrağımızı canımız pahasına koruyoruz. Bağımsızlığımızı ancak güçlü bir ülke olarak sürdürebiliriz. Güçlü bir ülke olmak için de dünya lideri Cumhurbaşkanımızın yolunda durmadan çalışıyoruz. Türkiye Yüzyılı idealine her çalışmamızla katkı sunmaya gayret ediyoruz. 

Yine bu yolda mükemmel çalışmalara imza atan vizyon sahibi arkadaşlarımız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Göktaş, Ulaştirma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu, Ak Parti Ankara İl Başkanımız Sayın Hakan Han Özcan Kayseri Büyükşehir Belediye başkanı Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok, Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Sayın Mehmet Tahmazoğlu, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Çorum Belediye Başkanı Sayın Halil İbrahim Aşgın ve değerli büyüklerim ile bir araya gelerek hasbihal ettik.

Bu dava bizim davamız…

Kaynak: Haber Merkezi