Kırıkkale İslami Değerler Külliyesi Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Bahattin Akyön Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü Doç. Dr.Hasan Doğan'ı ailesi ile birlikte ziyaret ederek Külliye'ye davette bulundu.
Bahattin Akyön ile yılları bulan samimi dostluğu bulunan Hasan Doğan daveti memnuniyetle kabul ettiğini belirterek en kısa sürede Külliyeyi ziyarette bulunacağını ve bu manevi ortamı yaşamak istediğini dile getirdi
Davet sonrası Bahattin Akyön yaptığı açıklamada "Bizleri Cumhurbaşkanlığı Makamında kabul buyuran değerli nüyükelçim Özel Kalem Müdürü Doç.Dr. Hasan Doğan büyüğüme çok teşekkür ediyorum. Eşim Fatma Akyön, Oğlum Emrah Akyön, Damadım Yasin Şahiner ile gerçektirdiğimiz ziyarette çalışmalarımız hakkında bilgi sunduk. Türkiye’de bir ilk olan Kırıkkale İslami Değerler Külliyesi ve Siyeri Nebi Müzesine davet ettik,
Değerli büyüğümüze sonsuz teşekkür ederiz."dedi.