3B51Bf28 Dbb3 4F6C 915E A001Dc3034B4

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine çok az bir süre kala Yahşihan ilçesinde hareketlilik devam ediyor. Binlerce kişiyle özellikle Pazar günleri sevenleriyle toplantılar düzenleyen Yahşihan Belediye Başkan Adayı Osman Türkyılmaz’ı destekçileri yalnız bırakmıyor. MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı’nın da katılım sağladığı programda AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı’nın sözleri gündem oldu.

Bc685F12 5C5A 45Cf 8826 Bd8B54Ce6B20

Pehlivanlı yaptığı konuşmada Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz hakkında “Osman Başkanımız beş yıllık görev süresi boyunca Yahşihan’a çok sayıda eserler kazandırarak başarılı bir belediye başkanlığı örneği sergilemiştir. Kendisi ile Cumhur İttifakı ruhuna uygun bir şekilde çalışmaktan son derece memnun olduğumu hassaten belirtmek isterim. 31 Mart seçimlerinde kendisine başarılar diliyorum”. 

Türkyılmaz toplantıda bulunan vatandaşlara yaptığı konuşmasında: “ Kıymetli hemşehrilerim, bizler düşman değiliz, sadece rakibiz. Ayrıştıran değil birleştiren olacağız. İttifakımız bugün bizlere gösteriyor ki 31 Mart Yerel Seçimlerinde kirli pazarlıklar değil kardeşlik kazanacak.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi