Ahmet Önal;sözverdik yapacagız
Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Ahmet Önal seçim çalışmalarına devam ediyor .
Bu sıralar mahalle toplantılarına ağırlık veren Ahmet Önal Dünya 8 Mart Kadınlar Günü'nde yaptığı açıklamada Kırıkkale Belediyesi'ni bayan desteği ile birlikte yönetmeye Talip olduklarını söyledi.
Ahmet Önal esnaf ziyaretlerini tamamladı. Mahalle ziyaretlerine ağırlık vermeye başladı .Gittiği yerde belediye meclis üyesi adaylarını ve il genel meclis üyelerle adaylarını tanıtan Ahmet Önal Kırıkkale'de Cumhuriyet Halk Partili Belediyeciliğin 31 Mart 2024 tarihinde başlayacağını ifade etti.
Önal yaptığı açıklamada projelerinden kısaca şöyle bahsetti. "Kırıkkale'mizin ihtiyacı olan Belediye Sosyal Tesisleri, Kent Meydanı Düzenlemesi, Eğitim Alanları, Çocuk Oyun Alanları, Aile Lokali Projelerimizi Hayata Geçireceğiz.Söz verdik.Yapacagız."