Ahmet Önal; Sosyal Belediyeciliği Kırıkkale'ye getireceğiz
Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Önal seçim çalışmalarına devam ediyor.
Sivil Toplum Örgütü ziyaretlerini tamamlamaya çalışan Ahmet Önal mahallelerde yaptığı toplantılarda Kırıkkale Belediyesi'nin iktidar tarafından yeteri kadar hizmet alamadığını proje üretemediğini ve 21.yüzyılda suyu akmayan bir Kırıkkale ile karşılaştıklarını dile getirdi.
Ahmet Önal ziyaretlerinde Kırıkkale'nin belediyecilik hizmetlerini özlediğini Cumhuriyet Halk Partisi'nin sosyal belediyecilik anlayışının Kırıkkale'nin tek kurtuluşu olduğuna vurgu yapıyor.
Kırıkkale Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte mahalle toplantılarına devam eden Ahmet Önal kendi projeleri hakkında da bilgiler veriyor.