Öztürk yaptığı açıklamada Kırıkkalelilerin Şehitler diyarını; DEM Parti ile “kent uzlaşısı” yapan, Kırıkkale’ye  hiçbir faydası olmayan, Büyükşehirlerde Pkk ile ortak belediye meclis üyesi listesi yapan CHP’ye oy vermemesi gerektiğini Cumhur İttifakı’na yani Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve onun adayı Harun Ulusoy’a destek verilmesi gerektiğini ifade etti.

Öztürk açıklamasına şu şekilde devam etti: CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar belediye başkan adayı Burcu Köksal hanımefendi dahi “Belediyeyi kazandığımızda kapılarımız DEM’e kapalı olacak” derken CHP Kırıkkale belediye başkan adayı Ahmet Önal CHP-DEM ilişkisine dair en ufak bir açıklamada bulunamamaktadır.

Ahmet Önal; “Kırıkkale belediyesini kazanırsam kapıları DEM Parti’ye kapatırım” diyebilmekte midir?

Sayın Önal neden susuyorsunuz? Kırıkkale, bozkurtlar otağıdır. Çık neyse düşüncen konuş; ihraç edilirim, Özgür Özel’den Ekrem İmamoğlu’ndan laf işitirim ya da Kırıkkaleliler benim ve partimin gerçek yüzünü görür de bana oy vermez diye mi korkuyorsun?

Cumhur İttifakı kazansın isteniyorsa oylar MHP’ye oylar Harun Ulusoy’a

Ahmet Önal, şehitlerimiz al bayrağa sarılı tabutlarda geldiğinde Pkk terör örgütünün saldırılarını kınayamayan bir adaydır. Ahmet Önal; Fetö’ye, Pensilvanya’ya ve Kandil’e bugüne kadar tek bir kelime edememiş bir milletvekili ve belediye başkan adayıdır.

Öztürk açıklamasını şu şekilde noktaladı: Kırıkkale; kararını hizmetten, Üretken Belediyecilikten, istihdamdan, yatırımdan, altyapı ve üstyapı projelerinden yana verecek. 31 Mart’ta CHP’ye belediyeyi teslim etmeyecek olan Kırıkkale MHP ve Cumhur İttifakı ile yola devam diyecek.

Kaynak: Haber Merkezi