Kırıkkale Cumhuriyet Caddesi’nde hizmet verecek olan Vestel Ekspres mağazasının açılış etkinliği büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı ve Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur'un katılımıyla yapılan etkinlikte, yeni açılan mağaza için hayırlı olsun temennileri iletilerek, işletme sahiplerine başarılar dileyen konuşmalar yapıldı.
Açılış etkinliğinde, bölgedeki iş dünyasının ve yerel yönetimlerin iş birliği ve dayanışma ruhu bir kez daha gözler önüne serildi. Bu tür etkinliklerin, şehrin ticari hayatına ve ekonomisine olumlu katkılar sağlaması bekleniyor. Ayrıca, yeni işletmenin açılmasıyla birlikte, istihdamın artması ve yerel ekonominin canlanması da hedefleniyor.