Nam-ı diğer İskilipli Yusuf Koçak tam bir motosiklet tutkunu ve ilgilisiydi.
HEY GİDİ İSKİLİPLİ YUSUF KOÇAK HEY
Aslen Çorum İskilipli olup, uzun yıllar önce Kırıkkale'ye gelip yerleşerek kundura zanatının duayenlerinden olan, şu an yerinde Kızılkanat İş Merkezi bulunan yerdeki baraka dükkanda onlarca çırak, kalfa ve usta yetiştiren nam-ı ı diger İskilipli Yusuf Koçak.
0 tam bir motosiklet tutkunu ve ilgilisiydi.
Ustamızı bir zamanlar merhum Mustafa Demirbilek kullandığı 1956 model Viktoria marka motoru ile çekindiği nostalajik fotoğrafinı sizlerle paylaşmak istedik.
Kendisini yakınen tanıma fırsatını bulduğumuz ,sevilen esnaf ve çok sevip saygı duyulan Yusuf Koçak ve Kırıkkalemize hizmet etmiş geçmişlermize Allah'ım Rahmetiyle muamele edip, mekanlarını cennet bahçelerinden birer bahçe eylesin inşallah...