12 Nisan 2021 Pazartesi
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
34 Yıllık Büyük Tecrübe: Atılım Yapı Market
34 Yıllık Büyük Tecrübe: Atılım Yapı Market
OĞUZ BOYU DERNEKLERİ FEDERASYONU'NDA GÖREV DEĞİŞİMİ
OĞUZ BOYU DERNEKLERİ FEDERASYONU'NDA GÖREV DEĞİŞİMİ
19 Kişiye 118 Bin Lira Ceza
19 Kişiye 118 Bin Lira Ceza
Alt Geçidin Asansörü Aktif Hale Getirildi
Alt Geçidin Asansörü Aktif Hale Getirildi
  YAZARLARIMIZ
DAHA GÜZEL GÜNLERE DOĞRU
11 Temmuz 2011 Pazartesi Bu yazı 19329 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Günümüz dünyasında, hemen her alanda müthiş bir değişim var! Teknoloji alanındaki değişimi takip etmek ise artık mümkün değil! Bilim, sanat, kültürel ve sosyal alandaki değişim ise baş döndürücü!.. Yaşadığımız şu son aylar ve günlerdeki en çarpıcı değişimleri bir bir sıralayacak olsak; herhalde herkes tarafından da “kabul” görecek değişimlerin başında, “iklim değişimi”ile “sosyo-kültürel değişim”ler gelir!

İklim değişimindeki farklılıkları bire bir, bizatihi –maalesef- şu günlerde zaten yaşıyoruz. Şu son yıllarda, ne kış kışlığını, ne de yaz, yazlığını artık pek de belli etmiyor! Adeta kışlar yaza, yazlar da kışa dönüştü! Yaşlı ve yorgun dünyamız; depremlerle, tusunami ve sel felâketi ile adeta can çekişiyor!

Kıymetli okurlar! Kısa adı medya olarak ifade edilen, yazılı ve görsel basın; “sosyo-kültürel değişim”in de çıkış noktası. Başka bir ifade ile, günümüz toplumlarının sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik yapısını da olumlu/olumsuz değiştiren bir güç!

Günümüzde bu gücün farkına varan bir takım kurum ve kuruluşlar, hayatı daha güzel ve rahat yaşama adına, bu “güç”ü kontrol altında tutma gayreti içerisine girmişler, bireylerin istifadesine sunmuşlar...

Sevgili okurlar!

İşte, geçen günlerde medya alanındaki bu hızlı değişimi iyi okuyarak, insanların hizmetine sunan ve sektörde kısa zamanda farklı bir konuma ulaşan, sevgili dostumuz Ercihan Bey’in bir akşam yemeğine davetli idik! Kalemedya Grup Yönetim Kurulu Başkanı sevgili dostumuz Ercihan ÇAKMAK, imtiyaz sahibi olduğu Kalehaber gazetesi ile Kalehaber.net yazarlarını bu yemekte bir araya getirdi, buluşturdu!

Ercihan Bey ve ekibinin gecedeki ev sahipliği, tek kelime ile kusursuzdu. Anadolu misafirperverliğinin bütün inceliklerini bu yemekli toplantıda hep birlikte yaşadık ve gördük. Genç ve heyecanlı ekibinin dinamizmi, gecede yüzlerinden okunuyordu! Bu kısa sürede ortaya konan başarı da “ekip çalışması”nın gücü orta idi!

Ben, Ercihan Bey’in 22 yıllık birikiminin verdiği güç ve deneyimle -genç ve dinamik ekibiyle- sektörde gelecekte daha iyi yerlere ulaşacağına yürekten inanıyorum. Saygıdeğer okurlar! “Yazarlar Buluşması” olarak adlandırılan bu toplantı; Kırıkkale’de bir ilk olması bakımından önemli idi! Ercihan Bey, hoş geldiniz konuşmasında düzenli olarak bu tür toplantıların yılda iki defa yapacaklarını ifade etti. Toplantıya katılan köşe yazarlarına hitaben de “Sizler, bu grubun önemli köşe yazarı, bana göre de köşe taşlarısınız” diyerek, köşe yazarlarını orada onurlandırmış olması da son derece anlamlı idi.

Toplantıya katılan yazarların, görüş ve düşüncelerini ifade etmeleri de yerel basın adına son derece sevindirici idi. Konuşmalar; ilkeli, seviyeli, hür ve güvenilir basın adına da gelecek açısından ümit verici oldu.

Buradan “Kalemedya Grubu” bünyesinde bulunan , Kalehaber gazetesine, Mavi Dünya gazetesine, Kalehaber.net haber sitesine ve KirikkaleWeb.tv’yi de yayın hayatında başarılar diliyorum. Gelecekte geleneksel hale dönüştürülecek olan, “Yazarlar Buluşması”nın fikir babası ve “Kalemedya Grubu”Yönetim Kurulu Başkanı Ercihan Bey başta olmak üzere, bütün yönetim ve ekibini buradan kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Hep birlikte, daha iyi ve daha güzel günlerde buluşmak dileği ile!..

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
Anıl Aslan  -  13.07.2011 - 10:30
Hocam siz her defasenda takım ediyorum we hazılarınız okuyorum. başarınızın devamını diliyorum .
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener Kazan
Erol Serkan Kılıç
Nesrin Bulat
Prof. Dr. Hande ŞAHİN
Şevket ÖZSOY
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  12 Nisan 2021 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net