10 Ağustos 2022 Çarşamba
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Muhtar Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Muhtar Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Köprüden Düşen Otomobilin Sürücüsü Yaralandı
Köprüden Düşen Otomobilin Sürücüsü Yaralandı
Kırıkkale, Cumhur İttifakıyla Şahlanıyor
Kırıkkale, Cumhur İttifakıyla Şahlanıyor
Araçtan Ectasy Çıktı
Araçtan Ectasy Çıktı
  YAZARLARIMIZ
İNSANLIĞIN ONURUNU KURTARAN ÜLKE
18 Kasım 2020 Çarşamba Bu yazı 21276 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

    Mazlumlara yurt, sığınacak liman, sıcak bir aş, sıcak bir yuva olan Türkiye ,Ak Parti iktidarı boyunca dünyaya örnek oldu ve uyguladığı insancıl, yardımsever ve mazlumun yanında duruşu ve zalimin karşısında oluşu ile dünyaya örnek oldu. Tabiri yerinde kullanmak gerekirse insanlığın  ölmediğini göstererek insanlığın onurunu kurtardı.

    Mülteciler anlamında, dünyanın neresinde olursa olsun zulme uğrayan mazlumlar anlamında, doğruyu zamana ve de mevkiye göre değişmeyen Hak kavramı anlamında dünyanın sesi ve soluğu oldu.

Türkiye’nin yaptığı bu hayırlı işler Hak Teala tarafından bereket ile rahmet ile ödüllendiriliyor. Ayasofya Caminin ibadete açılması, annesine “anne cennette ekmek var mı?”diye soran çocuğun “evet oğlum “cevabını alınca “ Anne o zaman ben ölmek istiyorum” deyişinde yürekler ürperten sözüne karşı Türkiye hep mazluma umut olmuş, TİKA,Yunus Emre, Kızılay, Ayyıldız Derneği gibi bir çok stk ile dünyanın heryerine, kültür, sanat, tarihi ile kucaklaşma , aş, yardım ve sayısız su hizmetleri ve kuyuların açtırılması işlemini üstlenmiştir. Tüm dünya ülkelerinin yaptığı yardımları toplayın bu sayıya denk yardımı sade tek başına Türkiye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun yolundan gidenler yapmıştır.

Türkiye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm ülkelere pandemi sürecinde yardım elini uzattığı unutulmamalıdır.

Evet, Türkiye’nin ve sayın Cumhurbaşkanımızın yardımları tüm ülkelerde sevinçle ve mutlulukla kabul edilmiştir. Yine bu ülkelerin nüfuslarının toplamına bakarsanız Türkiye’nin büyüklüğünü bir kez daha anlarsınız. Türkiye’nin tek başına dünyaya yettiğini görürsünüz.

Pandemi sürecinde televizyonlara, haberlere, yorumlara bakarsanız tüm övgüler Türkiye ve onun Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan hakkındadır. Ona duyulan minnettarlık Türkiye için övünç vesilesidir. Evet bizde görev alanımız olara Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı olarak çevre, kültür, şehircilik, geri kazanım, geri dönüşüm, 7 milyar fidan dikimi, toplumsal sevgi, kardeşlik, barış ve huzur anlamında üzerimize düşeni yaptık. Dünya lideri olan genel başkanımızın uhdesinde boş durmadık çalıştık ve her zamanda çalışacağız.Ondan güç aldık ve onun uyumadığı, istirahat etmediği yerde bizde istirahat etmedik. Bir pınar olduk, sevgiye,kardeşliğe, dostluğa ,birlikteliğe,saygıya, çevreye, doğaya ve huzura selam olduk.

Gelecek nesillerimize yaşanabilir bir çevre, doğa ile iç içe, nezih bir ortam, tayyip bir Türkiye hazırladık. 

    Ak Parti iktidarının en güzel yönü nedir bilir misiniz, dünyada söz sahibi bir ülkenin lideri olarak Recep Tayyip Erdoğan’a sahip olmasıdır. Dünyada en çok tanınan, en çok bilinen, en çok sevilen lider. Türkiye ise insanlığın onurunu kurtaran tek ülkedir. Bundan daha güzeli varmı ?

Sevgi ve muhabbetlerimle ...

 

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
Ali Deniz   -  30-03-2022 - 00:27
Başarılarınız Daim Olsun İnşallah Değerli Başkanım
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Bahattin AKYÖN
Yener KAZAN
Hüseyin GÜNEY
Sadettin KARALÖK
Ahmet ULUSOY
Sadettin KARALÖK
Rabia Saylam TAŞDEMİR
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  10 Ağustos 2022 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net