10 Ağustos 2022 Çarşamba
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Muhtar Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Muhtar Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Köprüden Düşen Otomobilin Sürücüsü Yaralandı
Köprüden Düşen Otomobilin Sürücüsü Yaralandı
Kırıkkale, Cumhur İttifakıyla Şahlanıyor
Kırıkkale, Cumhur İttifakıyla Şahlanıyor
Araçtan Ectasy Çıktı
Araçtan Ectasy Çıktı
  YAZARLARIMIZ
ŞAHİT OLMAK
24 Ağustos 2020 Pazartesi Bu yazı 23098 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

    Dünyada söz sahibi, bölgesinde lider, umutla geleceğe bakan güçlü bir Türkiye hepimizin sevdası ve isteğidir. İsteğidir diyorum zira bulmak aramakla, kavuşmak azim ve sebaat ile hedefe yürümekle mümkündür. İçerde ve dışarda Cumhuriyet tarihinin en önemli olaylarına şahit olan Türkiye büyük bir hızla gelişiyor, büyüyor ve tarihten gelen misyonuna sahip çıkıyor. İçindeki prangalardan kurtulan Türkiye hızla büyük Türk dünyasının kurulmasına öncülük yapıyor. Başarılı dış politika atakları ve büyük devlet olmanın verdiği ,anında yardım ve müdahaleler ile dünyayı kasıp kavuran Corona salgınında 100 den fazla ülkeye yardım eli uzatmış, büyük devlet olduğunu tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir.

    Tarihe baktığımız zaman devletlerin gücü, yönetimde olanın gücü ile zirve yapmıştır. O yüzden isimleri unutulmayan devletlerin liderleri de  unutulmaz. 21. Yüzyilda tarih sahnesi öyle bir lider yetiştirdi ki ve onu tüm dünyaya sevdirdi. Bugün dünyanın neresine giderseniz gidin bir büyük “Türkiye “ismi ve sevdasıyla karşılaşırsınız. Yine dünyanın neresinde olursanız olun “Türkiye” dendiği zaman hemen “Erdoğan” ismini hemde güçlü/sevilen bir el/yüz işaretiyle görürsünüz. Bugün dünyada en çok tanınan bilinen sevilen ve en çok konuşulan lider Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Peki!..bu sevgi ve bu tanınma nerden geliyor. Öncelikle bu kadar sevginin ve bu kadar tanınmanın ardındaki birinci sebep Allah seviyor ki, sevdiriyor. İkinci sebep ise her zaman hakkın ve hakikatin yanında, mazlumun karşısında, magdurun savunucusu, zülme ve sömürüye “dur!” diyen ve “Dünya beşten büyüktür “diye BM haykıran tek liderdir. Onun hakkın yanında ve mazlumun karşısında olması onu tüm tehlikelerden koruyor ve başarılara imza attırıyor.

    Fatih Sultan Mehmet Han’ın vakfiyesindeki zincirleri kırarak açtığı Ayasofya Cami sonrası Karadeniz’de bulunan Doğalgaz ne ile izah edilebilir.Prangalar kalktıkça rahmet, bereket ve başarı Türkiyeyi uçuracaktır.Göz vardır, en ince detayı görür. Söz vardır, hakki ve hakikatı ilan eder. Bugün dünya gözüyle tüm insanlık Recep Tayyip Erdoğan gibi asrın liderini gördü. Bugün tüm dünya Recep Tayyip Erdoğan gibi sözün ustasının belagat ve fesahat içeren şiir gibi konuşmasını dinledi.

    O yüzden onu “hakkiyle gören göz, hakikati ile anlayan akıllar “ Erdoğan gibi bir lider bir daha gelmez,asrın yetiştirdiği deha Erdoğan’dır demekteler..

    Akdeniz gündemi ile meşgülken Karadenizden müjde verene  “Erdoğan “denir.

    Sayın Cumhurbaşkanım biz seninle gurur duyuyoruz.

Tüm başarılarımızla birlikte doğalgazımız şanlı devletimize/necip milletimize hayırlı olsun

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
ultraslan  -  29-08-2020 - 21:29
bu kadar siyasi politik ideolojik bir köşe yazısımı olur lütfen ya köşe yazıları insanları aktüel konularda bilgilendirmek içinmi yazılır yoksa bir kişiyi şahsı ovmek methiyeler düzmek içinmi yazılır pes doğrusu
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Bahattin AKYÖN
Yener KAZAN
Hüseyin GÜNEY
Sadettin KARALÖK
Ahmet ULUSOY
Sadettin KARALÖK
Rabia Saylam TAŞDEMİR
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  10 Ağustos 2022 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net