03 Mart 2021 Çarşamba
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Yeni Üst Geçitler Geliyor
Yeni Üst Geçitler Geliyor
Kırıkkale'de yüz yüze eğitime başlandı
Kırıkkale'de yüz yüze eğitime başlandı
Devletimizin bize sunduğu büyük bir fırsat
Devletimizin bize sunduğu büyük bir fırsat
Kırıkkale'de Yine Artış Var
Kırıkkale'de Yine Artış Var
  YAZARLARIMIZ
BTS Ardındaki Gerçekler
26 Temmuz 2019 Cuma Bu yazı 11545 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

    Dünya devletleri derinden yürüttükleri sinsi plânlarıyla artık soğuk savaşlar peşindeler. Silâhla, bombayla, birebir yiğitce savaşmaktansa, kalleşçe, gizliden gizliye, haince ve belki de 100 yıl sonrasının projelerini hesaplayarak misyonlarını yürütmekteler.

     Bu hedef doğrultusunda, gerek başka devletleri, gerekse terör örgütlerini kullanarak...

    Tüm dünyada istedikleri bir şekilde düzen kurmak, kendi ırkından, kendi dilinden, kendi milletinden toplum oluşturmak adına her türlü kalleşçe taktikler üretilmekte.

    Gerek milletlerin ekonomisini çökerterek, gerek eğitimini bozarak, gerek sağlığını bozarak, gerekse de kültürünü değiştirerek...

     Hedeflenen ülke insanlarının yaş seviyeleri de gitgide aşağılara doğru çekiliyor. Artık 30'lu 20'li yaşlardan ziyade 15'li, 13' lü yaşlar hedefleniyor.

     Misal anne karnındaki çocuğun rasyasyon sinyalleri ve kimyasal atıklarla genleri bozulurken, 1-2 yaşındaki çocuğun yediği pirinç unu katkılı mamaların da GDO'su bozuluyor.
   12-13 yaşındaki çocuğun internet teknolojisiyle, oyunları, izledikleri, dinledikleri bozularak ve eğitimi çökertilerek hedeflere doğru emin adımlarla ilerleniyor.

     Bir sosyolog yazar, bir yerden alıntı yaptığı yazıda; "bir gençliğin fikrini, öz benliğini değiştirmek için evvelâ müziğinden başlanmalıdır" diye bir söz yazmıştı.

    Bu gün gençliğe doğru adım atan çocuklarımıza baktığımızda dinledikleri müzikler ve tarzları hiç de içacıcı değil açıkçası.

Bu günlerde özelikle çok revaçta olan Güney Kore'li müzik grupları...

    Kendilerine verdikleri isim ve özelliklerle dinleyenlerini kendilerine hayranlıktan öte tutku aşamasına getiriyorlar.

    Özelikle dikkatimi çeken BTS (Beyond The Scene) isimli bir grup.

    Kendilerine öylesine özgü bir hayranlık grubu oluşturmuşlar ki hayran kitlesinin ismi ARMY. Army olmak, sadece müziklerini dinlemekten ibaret değil.            

 

    Onların, yaşamları, nereden geldikleri, ne hedefleri kısacası onlar hakkında bütün bilgiler edinilecek, onlara ait bütün şarkılar öğrenilecek, kitapları dergileri alınıp onlar gibi yaşanılacak. Yani TAPINALASI BİR MÜZİK olarak tanımladıkları müziklerine gençliği hipnoz etkisiyle kendilerine bağlamak. Aralarında cinsiyet kavramı olmaksızın yaşadıkları hayatı ARMY'lerine yaşattırtmak. Bu şekilde davranan ARMY'ler arasında da cinsiyet kavramı tamamen ortadan kaldırılarak zihinler ele geçirilmeye çalışılıyor. Army'lerini tamamen hayaller dünyasına sokarak "bir gün bu grubu göremeden dağılır ve sen buna şahit olursan, nasıl bir acıdır" şeklinde duygu sömürüsü yaparak hipnoz etkisiyle tamamen yüreklerine yerleşip, gençliğe adım atan çocukkarı intiharın eşiğine getirmek hedeflenmiştir. Tamamen inançları yok ederek ateizme doğru sürüklemekteler.

     Şimdi düşüneceksiniz; "nasıl olurda kıtalar ötesinden, bir müzik grubu çocuklara bu kadar etkiyi nasıl yapabilir diye."

    Daha evvel "Çocukları Bekleyen Felaket... İNTERNET OYUNLARI" başlıklı köşe yazımda bir oyunla çocukları nasıl hipnoz edip intihara sürüklediklerini yazmıştım.

    Dünyada soğuk savaş sürmek adına misyonunu gerçekleştirmeye çalışan siyonist güçlerin ideolojilerine hizmet eden müzik grupları da aynı taktikle ve aynı kalleşçe yürüttükle sinsi plânlarıyla gençliğimizi, çocuklarımızı hedefe almaktalar.

    Artık buzdağının arkasını iyice hesap edip daha tedbirli olmak gerekiyor. Bir müziktir, bir filmdir veya bir kitaptır diyerek küçümsediğimiz olgular kim bilir hangi güçlerin sinsi plânıdır.

UNUTMAMALIDIR Kİ; UFACIK BİR KİBRİT ÇÖPÜ, KOSKOCA ORMANI YAKMAYA YETER.

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener Kazan
Nesrin Bulat
Bahattin Akyön
Pınar Taşcı YIKILMAZ
İsmail Dursun Kuzucu
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  02 Mart 2021 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net